Benzer Ürünler
Terahertz Taşı Kolye
Terahertz Taşı Kolye

Terahertz Taşı Kolye

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺49,90(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
₺49,90 `den başlayan taksitlerle

 

 

 

Terahertz Taşı

Terahertz, güçlü bir titreşim taşıdır. Peki, daha önce onun adını duydunuz mu? Cevabınız evet ise, bunu duymak güzel. Ancak değilse, bu kılavuz tam size göre! Bu yazımızda, terahertz taşı hakkında sizi şaşırtabilecek ilginç gerçeklerden bazılarını açıklayacağız.

Japon bilim adamları tarafından yapılan ve saniyede 1 trilyon kez titreyerek hem fiziksel, hem ruhsal, hem zihinsel hem de duygusal boyutta pek çok fayda sağlayabilir. Terahertz taşı hakkında hazırladığımız bu kılavuz, onu daha yakından tanımanızı sağlayacaktır. O halde, sözü daha fazla uzatmayalım ve başlayalım!

Terahertz Taşı Anlamı

Terahertz taşı, vücudu elektromanyetik duman ve zararlı radyasyona karşı korumak için Japon bilim adamları tarafından icat edilen insan yapımı bir değerli taştır. Bu taşın, aslında yüksek bir frekansa ve termal iletkenliğe sahip olan güçlü bir şifa taşı olduğuna inanılmaktadır. İç vücut enerjisine enerji verebilir. Bu da, enerji kıtlığını desteklemek isteyenler için son derece faydalıdır.

Bir terahertz taşı, kişinin zihnini açıklığa kavuşturan anlam ve özelliklere sahiptir. Zihni stres ve endişelerden kurtarır. İnsan yapımı bir taş olsa da, piyasadaki en nadir taşlardan biridir. Ve, elde edilmesi çok zor olduğu için, yaygın olarak bulunan diğer taşlara göre daha pahalıdır.

Terahertz, saniyede yaklaşık 1 trilyon kez titreyen özel bir güce sahip bir mineraldir. Bu frekansın, insan sağlığı üzerinde büyük bir etkisi olduğu bilinmektedir. Bağışıklığı geliştirmek için zayıf hücreler, enzimler ve DNA üzerinde çalışır. Aynı zamanda, güzellik üzerinde de büyük etkiler yaratır. Saça ve cilde nem ve parlaklık kazandırır. Ruhsal bir etki olarak ise, Çi akışını iyileştirir. Bu da, zihnin ve bedenin aktivasyonunu teşvik eder.

Terahertz Taşı Özellikleri

Terahertz taşı, kullanmayı düşünmeniz için çok çeşitli nedene sahiptir. Bunlardan ilki ve en önemlisi, becerilerin gelişimini hızlandırmasıdır. Aslında, daha hızlı başarı elde etmek isteyenler için önemli bir taştır. Sadece terahertz taşı kolye takarak, ideal geleceğinize kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bu taş, karakterinizi doğru bir şekilde tanımanıza ve bireyselliği özgürce gerçekleştirmenize izin verecektir. Kendisine olan güvenini artırmak isteyenler için de yardımcı olabilir. Terahertz ile, hayallerinizi ve hedeflerinizi daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bu noktada; sadece hedeflerinizi netleştirerek, onlara kısa bir sürede ulaşabileceğinizi unutmayın!

Terahertz Taşı Faydaları

Terahertz taşının vücut sağlığı, şifa, bereket, para, aşk ve ilişkiler için çok çeşitli faydaları vardır:

  • Sağlık ve Şifa İçin Faydaları

Bu taş, öncelikle kan akışında sorunları olan kişilere yardımcı olması ile bilinen güçlü bir şifa taşıdır. Fiziksel beden için faydaları arasında ayrıca:

  • Uzun dalga boyu nedeniyle, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur. Pıhtıları ortadan kaldırarak kan akışını iyileştirir.
  • Hücreleri uyararak, soğuk el ve ayakların dengesini korur.
  • Hareketliliği geliştirir ve vücut durumunu korur.
  • Vücudunuzu canlandıracak ve yeniden şarj edecek iyi bir canlılık arttırıcıdır.
  • Kemikleri ve dişleri güçlendirecek şifalı enerjilere sahiptir.

 

  • Bolluk ve Bereket İçin Faydaları

Bolluk ve bereket söz konusu olduğunda, terahertz taşının faydaları bu alanlarda da öne çıkmaktadır. Bu değerli taş, zihni temizleyerek, kullanıcısının hayatına iyi şans aşılayacaktır. Gergin durumlarda güveni arttırır. Kullanıcısının, hayallerine ve hedeflerine yaklaştırabilecek ve daha fazla başarıya götürebilecek gizli yeteneklerini uyandırmasını sağlar.

  • Aşk ve İlişkilerde Faydaları

Terahertz taşı, aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda, ilişkilere pozitiflik ve güç getirebilir. Mevcut ilişkinizde herhangi bir sorun varsa ve öz saygınızı etkilemeye başlıyorsa, bu taşa her zaman güvenebilirsiniz. Bu taşın enerjisi, her şeyin yoluna gireceğini garanti etmektedir. Ayrıca, özellikle sevdiğiniz kişilere karşı daha duyarlı olmanız için size ilham verecek enerjilere sahiptir.

Terahertz Taşı Nasıl Kullanılır?

“Yaşamın ışıltısı” olarak da bilinen terahertz taşı, bulunabilecek en nadide değerli taşlardan biridir. Bilimsel olmanın dışında, terahertz taşı kullananlar da onun çok çeşitli faydalarından söz etmektedir. Bu taş, DNA ve proteinler gibi biyolojik moleküllerin toplu titreşimlerini yansıtan frekansları içerir. Isı iletkenliğini koruduğundan, buzu eritebilecek bir etkiye sahiptir.

Bu taşın içinde taşıdığı tüm bu inanılmaz gerçekler, terahertz taşı kolye ve takılar takan kişinin sağlığı için inanılmaz faydalar sağlar. Yoğun baş ağrısı veya kas ağrısı çekiyorsanız, yarı değerli terahertz taşı bileklik satın almanız şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca, terahertz taşı kolye ve bileklik kullanıldığında, insan cildiyle temasının rahatlatıcı etkileri vardır. Bu değerli taşın kan dolaşımını artırdığı ve dolayısıyla metabolizmayı uyardığı da söylenmektedir.

Yarı değerli terahertz taşı bileklik seçeneklerinden birini seçerseniz, dünya üzerindeki sayılı sahiplerinden biri olacaksınız. Ve bu, kulağa oldukça havalı geliyor değil mi?

Gerçek Terahertz Taşı Nasıl Anlaşılır?

Olağanüstü özellikleri nedeniyle, bazı satıcılar sahte terahertz taşı kolye ve takılar satmaya çalışıyor. Ancak, taşın gerçekliğini test etmenin bazı yolları vardır. Asya ve Afrika kıtalarından ithal edilenler, %100 doğal değerli taşlara sahiptir. Bu konuda doğru seçim yapıp yapmayacağınız konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, profesyonel bir kuyumcudan yardım almak her zaman en iyisidir.

Özetle…

Terahertz taşı; Japon bilim adamları tarafından yapılan ve takıldığında vücudu radyasyon ve elektromanyetik dalgalardan korumak için icat edilen insan yapımı bir taştır. Çok yüksek oranda termal iletkenliğe sahip bir şifalı taş olarak bilinir. Aslında, sadece 1 saniyede 1 trilyon kez titreyebilir!

Bu taşın enerjisi, negatif iyon enerjisi yayar. Araştırmalar; bu taşın metabolizmayı hızlandırma, kan dolaşımını iyileştirme, uykuyu düzenleme, ağrı ve yorgunluğu hafifletme, kas ağrılarını ve stresi azaltma, oksidatif strese karşı koruma ve iltihaplanmaya yardımcı olabileceğini göstermektedir. Bu arada, negatif iyonlarının; havadaki zararlı radyasyondan, kirleticilerden ve alerjenlerden arındırdığı ve temizlediği de bilinmektedir.

Terahertz taşı; iç enerji akışını canlandırır ve dolaşımı hızlandırdığı için yaşlanma sürecini yavaşlatır. Ayrıca, kişinin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olduğu söylenir. El ve ayak problemi olan kişiler de, bu taşı faydalı bulacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Tasarım Kodlama TOUZ MODA